Boldog Óvoda

Tisztelt Szülők!
Szeptember 18-án Budapesten a Kongresszusi Központban, ünnepélyes keretek között átadásra került óvodánknak a Boldog Óvoda cím! A ” Jobb veled a világ” Alapítvány programjához csatlakoztunk.

A Prof.Dr.Bagdy Emőke,Prof.Oláh Attila,és Bagdi Bella nevével fémjelzett program fókuszában a boldogság, a pozitív gondolkodás áll.Szeretnénk,optimista,magabiztos,kitartó gyerekeket nevelni, akik észreveszik az élet szépségeit, örömteli pillanatait és boldog,pozitív én képpel hagyják el óvodánkat és lépnek majd be az iskolába,ahol további megerősítést kapnak ahhoz, hogy boldog,határozott felnőtté váljanak!
Kérjük, segítsék,támogassák elképzeléseinket, terveinket,hogy megvalósithassuk együtt a célt:
a boldog gyermekek közösségét.

A boldogság egy pillangó.
Ha kergetjük,kisiklik a kezünk közül.
de ha csendben leülünk,

az is lehet,hogy leszáll ránk!”

Vélemény, hozzászólás?